Dla Twojego domu...

Oferujemy drzwi drewniane wewnętrzne i zewnętrzne. Drzwi wykonywane są z pełnego drewna (sosna, buk, dąb, meranti, klon, jesion). Stosujemy również połączenia drewna z metalami szlachetnymi i szkłem. Wszystkie drzwi są pokrywane na zyczenie lakierami, olejami lub bejcami koloryzującymi.

Dzięki zastosowaniu naturalnych materiałów - drewna i forniru, jak również płyt wiórowych i MDF mamy nieograniczone możliwości produkcji drzwi wewnętrznych.

Dowolny rodzaj i kolor

Nasze produkty charakteryzują się ciekawym wzornictwem opartym na wieloletnim doświadczeniu i wiedzy. Oprócz tego produkowane przez nas drzwi są bezpieczne i solidnie wykonane. Do ich zalet należy również bardzo dokładne wykończenie poszczególnych elementów, co wpływa pozytywnie na efekt końcowy. Nasi klienci są zadowoleni z współpracy z naszą firmą i cieszą się solidnie wykonanymi drzwiami długie lata.

Produkujemy drzwi wejściowe na zamówienie. W naszej ofercie znajdziecie Państwo kilkadziesiąt gotowych rozwiązań, które możemy dostosować do projektu Państwa domu, jak również możemy zastosować unikalny wzór według Państwa koncepcji.

Cenimy elegancję i prostotę
ponad wszystko dbamy o integralność formy i detali...

Realizacje

Wzory drzwi

Rodzaje szkła
Nasza misja

Unsere Mission

  • Prawdziwe piękno tkwi w szczegółach
    Dbamy o nie
  • Cenimy elegancję i prostotę
  • Ponad wszystko dbamy o integralność formy i detali dążąc do perfekcji

Elegancja & Jakość

Eleganz und Holzqualität

Duża część z Państwa preferuje dyskretny urok elegancji, dlatego wybiera klasyczne wzornictwo połączone z bardzo wysoką jakością drewna i odpowiedniego barwienia. Z racji wieloletniego doświadczenia wiemy jak wykonać schody bądź drzwi aby były ładne i dopełniały wnętrze. Doradzamy Państwu jakie wybrać detale, przedstawimy warianty, rodzaje drewna i efekty końcowe poprzednich realizacji.

Zobacz jak pracujemy

Mahon Produktvideo

Zapraszamy do obejrzenia filmu obrazującego jak pracujemy. Pragniemy pochwalić się nowoczesnym parkiem maszynowym jak i doświadczonymi rzemieślnikami. To dzięki nim od blisko 10 lat realizujemy dla naszych klientów najbardziej wyszukane projekty schodów i drzwi.

WIĘCEJ